כיצד למצוא משקיעים לנדלן

אזרחים שהם בעלי הון חושבים אילו השקעות כדאי להם לבצע כדי להרחיב את ההון האישי שלהם. אחת האפשרויות הכדאיות ביותר היא השקעה בנדל"ן כיוון שברוב המקרים הערך של כל דירה עולה באופן משמעותי במהלך השנים. יזמים אשר בונים מבנים למגורים בוחנים כל הזמן דרכים כיצד למצוא משקיעים לנדל"ן וכך למכור את הדירות הרבות המתוכננות בכל מבנה חדש.

בחירה של סביבה להשקעה

יש בעלי הון שמעוניינים לרכוש דירה להשקעה בסביבת המגורים שלהם ואחרים מעדיפים לקנות נכס בסביבה מתפתחת כמו בתים למכירה בנהריה שיש בה דירות במחירים זולים, וכך מדובר בהזדמנות נדל"נית שהיא כדאית מאד מבחינה כלכלית.

יש משקיעים אשר בוחנים פרויקטים חדשים בחיפה בשכונות החדשות בקרבת חוף הים, או בשכונות האחרות אשר קרובות לכרמל או לאוניברסיטה. האדריכלים אשר מתכננים את הבניינים החדשים דואגים לרווחה של המשפחות ולכן יש בדירות בדרך כלל מרפסות גדולות וכמה חדרים.

משקיע בנדלן

השקעה כספית בנכס

תושבים רבים בוחנים דרכים כיצד להתחיל להשקיע בנדל"ן . ההמלצה היא לנתב את ההון העצמי למטרה זו ואת שאר הכספים לצורך מימון רכישת הנכס יש לבצע באמצעות משכנתא. לאחר מכן משכירים את הנכס וכך נוצרת הכנסה פאסיבית חודשית, אשר בדרך כלל מכסה את תשלומי המשכנתא החודשיים. לאחר שהמשקיע משלם לאורך כמה שנים את החזר ההלוואה והדירה כולה היא בבעלותו הוא יכול להשקיע ברכישת נכס נוסף.

באופציה זו הוא רוכש דירה באחת מהאפשרויות של פרויקטים חדשים בכרמיאל. על פי היכולות הכספיות שלו הוא משקיע סכום ראשוני ואת היתרה הוא משלם שוב באמצעות משכנתא. בדרך זו לאורך שנים הוא יכול לרכוש כמה נכסים במיקומים שונים וליהנות מההכנסה הפאסיבית, שהיא תוספת להכנסות החודשיות שלו.

היצע נרחב של נכסים

הפיתוח המאסיבי של נדל"ן בצפון יוצר שפע של אפשרויות לרכישת בתים צמודי קרקע או דירות יפהפיות בערים השונות כמו נהריה, שלומי, טירת הכרמל, חיפה, עכו, מגדל העמק ועוד. באופן יחסי המחירים של הבתים באזורים הללו הם נמוכים באופן משמעותי מהעלויות של נכסים בגדלים דומים במרכז ולכן המשקיעים רואים בצפון כהזדמנות הנכונה להרחיב את מעגל הנכסים שלהם.

כך אפשר לראות משקיעים אשר בחרו לקנות בתים למכירה במעלות . הם נהנים משני העולמות, דירות חדשות, גדולות וגם נוף מרהיב של אגם מונפורט. כך יהיה להם קל להשכיר דירות שנמצאות באמצע שמורת טבע שממוקמת באמצע העיר.

דירות ראשונות לזוגות וליחידים

מחיר למשתכן היא תוכנית של משרד השיכון והבינוי אשר מציעה דירות במחירים נמוכים. מי שזוכה בהגרלה מתחיל תהליך של בחירת הדירה המתאימה עבורו בשכונות החדשות שרובן כוללות בניינים רבי קומות ובהן דירות רבות קטנות, גדולות וגם דירות גן שמאפשרות למשפחות חיים נוחים במיוחד בבית וגם מחוצה לו.

פרוייקטים נוספים

טיפים לרכישת דירה מקבלן

טיפים לרכישת דירה מקבלן

רכישת דירה חדשה מקבלן יכולה להיות חוויה מרגשת, במיוחד במשק הישראלי שיודע רק נסיקת מחירי נדל"ן. עם זאת ולמרות מחירי הדיור הגבוהים, קורת גג בישראל

קרא עוד>

העמוד נטען

דילוג לתוכן