כל מה שרציתם לדעת על פרויקטים חדשים בחיפה

פרויקטים חדשים בחיפה נבנים בלי הפסקה וחיפה היא אחת הערים היפות בישראל ולכן כל מיזם נדל"ני שנבנה בה בשנים האחרונות זכה לתהודה רבה והדירות בו נמכרו תוך פרק זמן קצר, זה קורה בכל הפרויקטים החדשים בחיפה.

מנופים, בנייה ועשייה בעיר חיפה

השכונות הוותיקות והחדשות בחיפה נמצאות בתנופת בנייה ובכל מקום אפשר לראות עשייה רבה, מנופים ובניינים רבי קומות שצומחים במקומות שונים כמו בנווה דוד, כרמליה, הכרמל הצרפתי, נווה שאנן, גבעת זמר ועוד.

בין המבנים החדשים יש בנייני בוטיק שמכילים כמות קטנה של עד עשרים דירות ויש גם רבי קומות של 25 קומות כל אחד ובכל קומה יהיו כמה דירות בגדלים שונים.

השפעה הקורונה על רכישת דירות בכל הארץ

מגפת הקורונה הציבה אתגרים רבים למשפחות הישראליות אשר בתקופות של הסגרים והבידודים הבינו שהדירה שבה הם גרים כעת אינה מתאימה לתקופה החדשה שבה הילדים בבית כיוון שאין פעילות בגני הילדים ובבתי הספר, הילדים לומדים מהבית ובנוסף לכך גם ההורים אמורים לעבוד מהבית. כל אחד מבני הבית חייב יותר אוויר ובדירות הקונבנציונליות זה בלתי אפשרי.

לכן רבים מהם החליטו לרכוש דירה חדשה שהיא בית פרטי, דירת גן או דירה גדולה בעלת מרפסות גדולות שמאפשרות להתאוורר מדי פעם, לצבור כוחות ולהמשיך בעשייה.

פרויקט חדש וייחודי בחיפה

אחת האופציות המוצלחות ביותר כעת היא רכישת בית פרטי פרויקט דניה הירוקה אשר נבנה במורדות הכרמל, באזור שממוקם מדרום לשכונת דניה היוקרתית. במתחם זה אפשר לרכוש בתים מרווחים על מגרש ששטחם הוא 600 או 1,100 מ"ר המאפשרים הקמה של בתים שתואמים את החלום של משפחות רבות שמעוניינות בבתים רחבי ידיים שיאפשרו חיים נינוחים עבורם, עבור ילדיהם והם יוכלו גם ליהנות מהרגלי האירוח שלהם.

סביבת המגורים היפהפייה נושקת לפארק ענק שיוקם במקום ויגיע עד הגבול של פארק הכרמל. בסביבה זו מתוכננים שבילי הליכה, שבילי רכיבה על אופניים, גני שעשועים ותנאי מחייה אולטימטיביים לכל המשפחות. זוהי האופציה המוצלחת ביותר ליהנות מכל העולמות, גם בנייה ייחודית תוך השקעה רבה של חשיבה תכנונית ובקרבת הטבע של הכרמל.

חברת אשל הירדן בונה את יחידות הדיור המפוארות הללו בסטנדרטים גבוהים במיוחד תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות ובניהול מקצועי של צוותי מהנדסים, אדריכלים ומפקחי בנייה מהאיכותיים ביותר במשק הישראלי.

ליהנות מסביבת מגורים איכותית

בשכונת דניה הירוקה ייהנו התושבים משירותי קהילה מעולים שכוללים גני ילדים, בתי ספר לכל הגילאים, מרכז מסחרי חדש וכל שאר שירותי הקהילה הנחוצים לתושבים בחיי היום יום.

בנוסף לכך ייבנה בשולי השכונה גם בית מלון בוטיק בן חמישים חדרים שיהיה הפתרון הנוח ביותר עבור אורחים שמגיעים מחו"ל לבקר את המשפחות, או לאנשי עסקים שמחפשים מלון יוצא דופן שנוף מרהיב נשקף מהחלונות ומהמרפסות שלו.

פרויקטים חדשים בנהריה, בחיפה ובאזור הצפון נבנים והביקוש אדיר. משפחות המחפשות את ביתם החדש בצפון המדינה צריכים להיות במעקב תמידי, להשוות מחירים ולהחליט איפה הם מתחילים את הדף החדש בחייהם בצורה הכי חלקה וטובה שאפשר.

פרויקטים חדשים בנהריה

פרוייקטים נוספים

טיפים לרכישת דירה מקבלן

טיפים לרכישת דירה מקבלן

רכישת דירה חדשה מקבלן יכולה להיות חוויה מרגשת, במיוחד במשק הישראלי שיודע רק נסיקת מחירי נדל"ן. עם זאת ולמרות מחירי הדיור הגבוהים, קורת גג בישראל

קרא עוד>

העמוד נטען

דילוג לתוכן