פרויקט מגורים יוקרתי בנהריה

נותרו דירות אחרונות!

הקודם
הבא

מגדלי הנשיא הפרויקט המיוחד בנהריה

בשותפות עם חברת "גשם" נבנה פרוייקט בין הים הפתוח לכביש 4 הראשי, מחוץ לעומסי העיר אבל קרוב למקומות מרכזיים ואטרקטיביים, מוקף בשטחים חקלאיים ואזורים ירוקים, נבנה בימים אלו פרויקט מגורים ייחודי בשכונת רסקו החדשה.
מדובר בפרויקט יוקרתי המורכב משלושה מגדלים גבוהים בעלי נוף מרהיב של הים הכחול ושל ריאה ירוקה בדמות פארק חדש וגדול, כשבמרחק הליכה נמצאת גם טיילת רחבת ידיים בעלת שבילי אופניים ומקומות בילוי.


בפרויקט, שיתוכנן על ידי אדריכל אילן פיבקו, יושם דגש על מודרניות יוקרתיות, וייעשה שימוש בחומרי הגמר האיכותיים והמתקדמים ביותר בענף העיצוב והבנייה. הפרויקט ימוקם במרחב עירוני נוח מבחינת נגישות, והשכונה עצמה נמצאת במרחק של 20 דקות הליכה וכ- 5 דקות נסיעה מתחנת הרכבת של נהריה.


התוכנית לפיתוח מערכת דרכים עתידה לקשר את השכונה החדשה למרכז העיר נהריה, לשכונות גבעת טרומפלדור וגבעת כצנלסון ולהביא למרחק של 8 דקות נסיעה בלבד מהתחנה המרכזית בעיר. התוכנית הכוללנית עתידה להסיט צפונה בכ- 200 מטר את כביש 89 ובהמשכו לחבר את כביש 6 לכביש 89 במסגרת הרחבת הקטע הצפוני- מכיוון עין תות לשלומי, ובכך לחבר את נהריה לעורק התחבורה הראשי למרכז ולדרום הארץ.
כתוצאה מכך, הכביש יהיה במרחק של קילומטרים בודדים ממתחם השכונה. בואו להיות הראשונים ליהנות מחווית מגורים במיקום הכי טוב בנהריה!

בנייה בסטנדרט גבוה

נגישות

סביבה ירוקה

הפרויקט על המפה

העמוד נטען

דילוג לתוכן