כל היתרונות במגורים בצפון

בשנים האחרונות יש מגמה משמעותית בצפון של מעבר למגורים מרווחים יותר של תושבי הסביבה וגם מעבר של תושבי המרכז צפונה. כל היתרונות במגורים בצפון כוללים את הנופים המרהיבים, האוויר הצלול ואיכות החיים המעולה לכל משפחה.

 

מגורים בצפון

כאשר מעוניינים לעבור דירה או לרכוש דירה ראשונה, יש היצע גדול של פרויקטים חדשים בצפון . רבים מעדיפים לקנות דירה ליד ההורים, קרובי המשפחה או החברים ולכן מתמקדים בערים מסוימות. המיזמים החדשים מעניקים דגש רב להימצאותם של פארקים ירוקים, שבילי הליכה ושבילי אופניים.

תכנון סביבתי מלא של תושבי השכונות שמאפשר להם לרכז את חייהם בשכונה. הם נהנים מגני ילדים ובתי ספר בקרבת מקום, שירותי קהילה ומרכזי מסחר וכך אינם חייבים לצאת לעיתים תכופות מחוץ לשכונה.

בכל סביבת מגורים חדשה דואגים מראש לתשתיות הנחוצות ולכבישי גישה, כדי ליצור קלות בעת היציאה בבוקר למקומות העבודה ובעת החזרה מהם אחר הצהרים, כדי למנוע מצבים של פקקי תנועה אין סופיים.

 

חיפה במלוא יופייה

אחת הערים היפות בישראל היא חיפה, לכן תושבים רבים שוקלים לשנות מקום מגורים ולעבור ממגורים בדירה אל מגורים בבית פרטי. האופציה החדשה היא לרכוש בית צמוד קרקע בשכונת דניה שהיא אחת השכונות המובילות של חיפה. המתחם החדשני של דירות למכירה בדניה, מציע מגורים בבתים מרווחים אשר ממוקמים במורדות הכרמל ויוצרים לכל משפחה אפשרות של מגורים בסמוך לשמורת הטבע של הכרמל כדי ליהנות מהסביבה הירוקה.

 

דירות בגליל המערבי

נהריה נמצאת בתנופת בנייה משמעותית ונבנות בה דירות רבות במסגרת פרויקט מגדלי הנשיא אשר ממוקמים באחד האזורים הטובים ביותר בעיר. במגדלים הללו אפשר לרכוש דירות מתוכננות בגדלים שונים אשר יאפשרו לתושבי נהריה לשפר את רמת הדיור שלהם ולתושבים חדשים להצטרף למגורים בעיר התוססת, שיש בה טיילת נהדרת לאורך הים לכוון אכזיב.

 

שפע של מיזמים חדשים בצפון

משקיעים לנדלן אשר בוחנים כמה אופציות לרכישה של נכסים בצפון, מקבלים החלטות על פי כמה קריטריונים שחשובים להם. אם הם מתכננים להשכיר נכס זה, הם ירכשו דירה קטנה או גדלה באזורים החדשים שיש בהם ביקוש רב לדירות בשכירות, כיוון שתושבים רוצים לגור בהם, סמוך למקומות העבודה באזורי התעשייה ובמתחמי ההיי טק. לכן הם מגיעים למשרדי המכירות של דירות במגדל העמק, בכרמיאל, מעלות, נהריה וחיפה כדי למצוא את הדירה שהיא הנכונה ביותר עבורם.

 

פינות חמד בצפון

אחת הערים שנמצאת בתנופת התפתחות משמעותית בצפון היא כרמיאל. זאת לאור הבנייה המאסיבית של מבנים חדשים המכילים דירות גן ודירות פנטהאוז. דירות חדשות למכירה בכרמיאל נבנות על הטרסות של צלע הר כרמי ולכן הן מעניקות מראה ייחודי לכל הסביבה. התושבים ייהנו מפארק ענק סמוך לביתם, כך שמדובר באיכות חיים שהיא יוצאת דופן.

פרוייקטים נוספים

טיפים לרכישת דירה מקבלן

טיפים לרכישת דירה מקבלן

רכישת דירה חדשה מקבלן יכולה להיות חוויה מרגשת, במיוחד במשק הישראלי שיודע רק נסיקת מחירי נדל"ן. עם זאת ולמרות מחירי הדיור הגבוהים, קורת גג בישראל

קרא עוד>

העמוד נטען

דילוג לתוכן