פרויקט מגורים במגדל העמק
קרית רבין

הקודם
הבא

רובע אלונים הפרויקט המצליח במגדל העמק

פרויקט משותף של חברות הבנייה אשל הירדן וקבוצת מגידו הכולל כ300 יחידות דיור סה”כ. תמהיל הדירות בפרויקט מגוון במיוחד והוא צפוי לכלול דירות רגילות, דירות גן, פנטהאוזים, דופלקסים, קוטגים ,גן/גג ועוד.
הפרויקט מוקם בשכונה החדשה קרית בגין שעתידה לכלול כ1700 יח”ד.
קרית בגין היא מגה שכונה חדשה שעתידה להיבנות במערב מגדל העמק. מיקום השכונה בצמוד ליציאה המערבית של העיר לכיוון צומת נהלל. המיקום יוצא הדופן שממוקם מחוץ לעיר הוותיקה, נמצא בשטח מישורי ענק ממש למרגלות הישוב הקהילתי תמרת וטובל בנוף ירוק לאופק מכל כיוון . בשכונה עתידים להיבנות צמודי קרקע ,בניינים בבנייה רוויה, מסחר מקומי. בנוסף תוקם תשתית מלאה של מבני ציבור שונים שתשרת את תושבי השכונה על כל צרכיהם המגוונים כולל בה”ס תיכון שמתוכנן בשכונה. ביציאה מהשכונה במרחק של כ200 מטר בלבד ייבנה מרכז קניות ענק המשויך למותג הידוע G והוא צפוי לפעול בכל ימות השנה לרווחת תושבי הסביבה.
מיקומה האטרקטיבי של השכונה מאפשר נגישות מפתיעה, ומספיקות כ 10 דקות בלבד של נסיעה כדי להגיע מהשכונה עצמה לאזור ההייטק ביוקנעם באמצעות המקטע החדש של כביש 6. ללא ספק מדובר בשכונה שמייצרת הזדמנויות נדירות של מגורים המשלבים איכות חיים גבוהה, מיקום אטרקטיבי ומחיר מנצח.

בנייה בסטנדרט גבוה

נגישות

סביבה ירוקה

לפרטים נוספים ותוכניות דירה

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם

הפרויקט על המפה

העמוד נטען

דילוג לתוכן