חידושים בענף הבניה שכדאי להכיר

חידושים

לא בכל יום אדם רוכש דירה חדשה בסביבת המגורים המועדפת עליו. מדובר בקנייה בסכומים גבוהים מאד ולכן נדרשת היערכות לכל הליך הרכישה מבחינה פיננסית ומבחינה עיצובית. קו החשיבה הוא לבצע מראש את כל הפעולות הנדרשות כדי ליצור חיים נעימים ומודרניים בכל דירה. מי שאינו עוסק בענף הבנייה אינו מכיר את החידושים הרבים הקיימים ולכן כאשר הוא שוכר את שירותיו של מעצב פנים הוא מקבל ממנו המון מידע על עבודות שונות שכדאי לבצע טרם הכניסה למגורים. מדובר באופציה הנוחה ביותר כיוון שיש פעולות שאי אפשר לבצע לאחר הכניסה למגורים כיוון שהן כרוכות בהרמת מרצפות, חיפוי קירות ועוד. בשנים האחרונות ישראלים רבים ביצעו במקביל להקמת הבית או לשיפוץ הדירות החדשות, פעולות התאמה והתקנה של עמדות טעינה לרכב חשמלי וזאת בסמוך לחניות לרכבים חשמליים. זה קורה כאשר יש מחשבה לרכוש רכב חשמלי בזמן הקרוב. מי שרואה כמה צעדים קדימה מבין שהעתיד כבר כאן ולכן זה הזמן לרכוש רכב חשמלי וליהנות מעלויות מופחתות של צריכת הדלק לאור העלות הגבוהה שלו. מעבר לכך ככל שיהיו רכבים חשמליים רבים יותר בכבישי ישראל, כך רמת זיהום האוויר תהיה פחותה וגם זו נקודה שחשובה עבור נושא הקיימות בעולם.

חידושים בעיצוב הבית

עד לפני כמה שנים בכל בית אפשר היה לראות אריחים גדולים או קטנים, העשויים משיש או מקרמיקה בשלל דגמים, צבעים והדפסים. אך לאחרונה ציבור רב מעדיף להתקין בבתים פרקטים במקום אריחים וזאת לאור היתרונות הגדולים מאד של הפרקטים. גם מעצבי הפנים מודעים לערך המוסף של חידושים כמו פרקטים לאורך השנים ולכן גם הם מייעצים ללקוחות שלהם להתקין פרקטים טבעיים מעץ מלא או למינציה, כיוון שהדגמים הם מרהיבים ומעניקים תחושה של חמימות בכל בית. מעבר לכך בתחזוקה השוטפת ביום יום הרבה יותר קל לנקות פרקטים ותוך כמה דקות כל משטח הוא נקי וגם יבש.

חימום תת רצפתי

חידושים חשובים נוספים שאפשר לראות בשנים האחרונות בבתים רבים הוא חימום תת רצפתי. מדובר במערכת שמותקנת על הבטון המפולס טרם התקנת האריחים או הפרקטים. המערכת בנויה מצינורות ייעודיים בצורה של שבלול, יש צינורות שמובילים מים חמים ואחרים שמובילים חשמל. בשתי האופציות מתקינים מעל מערכת זו אריחים שמותאמים לחום הבוקע מהמערכת החמה, או לחלופין פרקטים טבעיים בלבד שמסוגלים לעמוד בחום זה.

הנראות של חדרי הבית

בעבר בעת הכניסה לבית חדש צבעו הדיירים או איש המקצוע שלהם את הקירות בכל רחבי הבית בצבע אחיד. היום המגמה היא לצבוע בכל חלל שלושה קירות בצבע זהה בלבד. את הקיר הרביעי צובעים בגוון אחר, או לחלופין בחדרי הילדים מחפים קיר זה בטפט בעל הדפס יפהפה.

מעבר לכך נהוג ליצור מראש קיר אחד בכל חלל שהוא קיר אקוסטי וכך בני הבית אינם סובלים מרעשים המגיעים מהשטח מחוץ לבית וגם רעשים פנימיים בתוך החדרים אינם עובדים לחללים האחרים בבית.

פרוייקטים נוספים

טיפים לרכישת דירה מקבלן

טיפים לרכישת דירה מקבלן

רכישת דירה חדשה מקבלן יכולה להיות חוויה מרגשת, במיוחד במשק הישראלי שיודע רק נסיקת מחירי נדל"ן. עם זאת ולמרות מחירי הדיור הגבוהים, קורת גג בישראל

קרא עוד>

העמוד נטען

דילוג לתוכן