עוברים לדירה חדשה? צ'ק ליסט למעבר דירה

כשאתם לקראת מעבר דירה ומתחילים לארוז את החפצים שלכם, אולי אתם תוהים מה לארוז ומה לא לארוז. במאמר זה יש רשימה של דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת מעבר דירה, ואנו נתחיל עם סוגיית האריזה, שהיא עבודה לא פשוטה בפני עצמה ויש דרכים להקל עליה.

מה לארוז? מומלץ לארוז בעצמכם בגדים, מוצרי טיפוח, כלי מטבח, מוצרים אישיים וכו'. מה לא לארוז? מכשירי חשמל, רהיטים, מוצרי אלקטרוניקה נוספים ומוצרים גדולים. חברת הובלות אמורה לדאוג לאריזה של אלו. אם אתם מחפשים מובילים מומלצים לאריזת דירה (כולל חפצים קטנים), יש לחפש חברה אשר מספקת קרטונים מספיק מגנים ושירות אריזה. מה עוד? המשיכו לקרוא. 

צ'ק ליסט – תכננו אותו כחודשיים מראש

אין ספק, מעבר לדירה חדשה הוא אחד החלקים המלחיצים ביותר בחיים. אם תערכו צ'ק ליסט מראש, זה יספק לכם דרך מהירה וקלה לוודא שהמעבר יעבור בצורה חלקה ככל האפשר. לכן יהיה חשוב להתחיל עם הצ'קליסט למעבר דירה כחודשיים לפני המעבר.

אם תתחילו לתכנן את הצ'ק ליסט שלכם חודשיים-שלושה לפני מעבר הדירה, תוכלו להוסיף פריטים ומידע לצ'ק ליסט בכל פעם שמשהו יצוץ בראשכם. ככה בטוח לא תפספסו שום דבר. אם תעשו הכול בשנייה האחרונה, פה יתחילו הטעיות. והפספוסים.

חלק מהדברים שתזדקקו למעבר דירה הם:

– אם אתם עוברים לגור עם חברים או משפחה, ודאו שיש להם מספיק מקום לכל הדברים שלכם

– אם אין אצל הקרובים מספיק מקום אחסון, יש לכם חברות הובלת דירות שמציעות גם שירותי אחסנת חפצים לטווח קצר וארוך.

– בדקו אם בבניין יש מעלית או אין לפני הזמנת חברת הובלת דירה.

– בדקו אם יש מגבלות חניה באזור לפני שתזמינו מובילים מומלצים להובלת דירות.

– בדקו אם חברת ההובלות מספקת שירותי אריזת חפצים.

– בדקו אם ניתנת לכם אחריות על הובלת דירה ע"י מובילים.

למה חשוב לערוך השוואת מחירים בין חברות הובלת דירות?

התמחור חשוב מסיבות רבות. חשוב לדעת אם אתם מקבלים מחיר הנהוג במחירון או לא, כמו גם להבטיח שלא תבזבזו יותר מדי על המעבר שלכם. בתוך כך, בעת מעבר דירה חשוב לבצע השוואת מחירים בין חברות הובלות דירות. כמו כן, חשוב לקבל הצעת מחיר הובלה ולהשוות את מחיר ההובלה מול חברות אחרות באזור מגוריכם. זה נקרא חיפוש "לוקאלי" של מובילים להובלת דירה.

ככל שהחברה תהיה קרובה יותר אליכם, ככה תוכלו לחסוך בעלויות. כמו כן, כדאי גם להשוות את איכות השירות של החברות וביקורות מלקוחות קודמים. זה יעזור לכם לקבל החלטה מושכלת איזו חברה לשכור עבור המעבר הקרוב שלכם. לגבי הדרך לעשות זאת, ניתן לערוך השוואת מחירים בין מובילים דרך פורטלים אינטרנטיים כמו פורטל טופ הובלות. כמו כן, תוכלו גם לקרוא בפורטלים האלו ביקורות ודירוגים.

פרוייקטים נוספים

טיפים לרכישת דירה מקבלן

טיפים לרכישת דירה מקבלן

רכישת דירה חדשה מקבלן יכולה להיות חוויה מרגשת, במיוחד במשק הישראלי שיודע רק נסיקת מחירי נדל"ן. עם זאת ולמרות מחירי הדיור הגבוהים, קורת גג בישראל

קרא עוד>

העמוד נטען

דילוג לתוכן